Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu TAF

Număr anunț
DA21808662
Autoritate contractantă
Comuna Mogos (CUI 4562460)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
44423340-6 · Accesorii din cablu de otel pentru manipularea marfurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
584,03 RON
Valoare atribuită
584,03 RON
Data publicării
21.11.2018 09:49
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

584,03 RON

din 584,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.