Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rovinieta - taxa de drum
- Număr anunț
- DA22287978
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- SCALA ASSISTANCE SRL (CUI RO17929585)
- Cod CPV
- 22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.628,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.628,38 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 10:20
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.628,38 RON
din 1.628,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro