Ofertă acceptată
Cumpărare directă
tutori 5x5/2m, plasa umbrire
- Număr anunț
- DA21806912
- Autoritate contractantă
- SERVICII PUBLICE SA Tulcea (CUI 22618640)
- Furnizor / câștigător
- VERDE VALE DE PARMAC SRL (CUI 34194556)
- Cod CPV
- 34928210-3 · Stalpi de lemn (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.740 RON
- Valoare atribuită
- 13.740 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 08:32
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.740 RON
din 13.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro