Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
COT BRONZ 90 MT 3/4 667041 HONEST
- Număr anunț
- DA21804541
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- URSU CONSTRUCT 2005 SRL (CUI RO17962824)
- Cod CPV
- 44134000-8 · Coturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,40 RON
- Valoare atribuită
- 133,20 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2018 15:23
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133,20 RON
din 133,40 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.