Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEMBRANA CAUCIUC VAS EXPANSIUNE INCALZIRE TIP MAXIVAREM LR ,500-700L
- Număr anunț
- DA21802439
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara "D. Motoc (CUI 4602114)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,47 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 14:13
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.176,47 RON
din 1.176,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro