Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STATOR ALTERNATOR BOSCH-SOLARIS -ALT 3-cu gauri
- Număr anunț
- DA22362610
- Autoritate contractantă
- URBIS S.A. Baia Mare (CUI RO10250004)
- Furnizor / câștigător
- ERIDO-TRADING SRL (CUI RO15146757)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 538 RON
- Valoare atribuită
- 538 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 12:01
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
538 RON
din 538 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro