Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si incarcare stingatoare

Număr anunț
DA22360159
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Pneumoftiziologie Geoagiu (CUI 5069258)
Furnizor / câștigător
LAZAR & COMPANY SRL (CUI RO5068562)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.194 RON
Valoare atribuită
1.194 RON
Data publicării
07.02.2019 09:55
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.194 RON

din 1.194 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.