Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO

Număr anunț
DA22292839
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUGUSTIN BUZURA COPALNIC MANASTUR (CUI 18789935)
Furnizor / câștigător
SILMECOM SRL (CUI RO9139194)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
872,23 RON
Valoare atribuită
872,23 RON
Data publicării
28.01.2019 13:57
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

872,23 RON

din 872,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.