Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtru de emisie FM
- Număr anunț
- DA22356982
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
- Furnizor / câștigător
- LAET EXIM SRL (CUI RO7580282)
- Cod CPV
- 32520000-4 · Cabluri si echipament de telecomunicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.962 RON
- Valoare atribuită
- 6.962 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 14:57
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.962 RON
din 6.962 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro