Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FILTRE AUTO CONFORM ANUNT NR. ADV1059536

Număr anunț
DA22291393
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,80 RON
Valoare atribuită
487,80 RON
Data publicării
28.01.2019 12:51
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,80 RON

din 487,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.