Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Dozator apa hyundai W2-310P

Număr anunț
DA22290192
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Turceni (CUI 7530616)
Furnizor / câștigător
AQUA LEADER SRL (CUI RO29113806)
Cod CPV
42912300-5 · Utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.168,05 RON
Valoare atribuită
1.168,05 RON
Data publicării
28.01.2019 11:56
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.168,05 RON

din 1.168,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.