Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE GAURIT DDF482Z

Număr anunț
DA22289648
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,95 RON
Valoare atribuită
352,95 RON
Data publicării
28.01.2019 11:30
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,95 RON

din 352,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.