Ofertă acceptată Cumpărare directă

Seif cu 2 sertare, inchidere electronica temporizata

Număr anunț
DA22288270
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
Cod CPV
44421300-0 · Seifuri pentru bani (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.865,54 RON
Valoare atribuită
5.865,54 RON
Data publicării
28.01.2019 10:32
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.865,54 RON

din 5.865,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.