Ofertă acceptată Cumpărare directă

PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA TINE LOC DE COMANDA FERMA! SUPORT MOP RASANT BLIZZARD KBH4N

Număr anunț
DA22288109
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
584,22 RON
Valoare atribuită
584,22 RON
Data publicării
28.01.2019 10:25
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

584,22 RON

din 584,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.