Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAMERA VIDEO IP DE EXETERIOR 4MP IR 50M
- Număr anunț
- DA21790487
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- SHARKS SECURITY SRL (CUI 17272832)
- Cod CPV
- 35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.968 RON
- Valoare atribuită
- 70.968 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 16:46
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70.968 RON
din 70.968 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro