Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRIMAGEL PLUS

Număr anunț
DA21811503
Autoritate contractantă
AUTORITATEA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI BOTOSANI (CUI 11321693)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,72 RON
Valoare atribuită
226,72 RON
Data publicării
21.11.2018 11:19
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,72 RON

din 226,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.