Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner Compatibil HP CF410X CF 410X color Laser jet Laserjet PRO MFP M452 M452DN M452DW Black

Număr anunț
DA22292121
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,32 RON
Valoare atribuită
198,32 RON
Data publicării
28.01.2019 13:27
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,32 RON

din 198,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.