Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biblioraft plastifiat cu margini metalice sau din carton 8 CM

Număr anunț
DA22291973
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Caras Severin (CUI 3228780)
Furnizor / câștigător
TEHNICA & BIROTICA SRL (CUI RO29242606)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11,76 RON
Valoare atribuită
11,76 RON
Data publicării
28.01.2019 13:20
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11,76 RON

din 11,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.