Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUSE TONER copiatoare si imprimante laser

Număr anunț
DA22290667
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VINJU MARE (CUI 28949910)
Furnizor / câștigător
SISTEM SERVICE SRL (CUI RO16685717)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.897,48 RON
Valoare atribuită
1.897,48 RON
Data publicării
28.01.2019 12:18
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.897,48 RON

din 1.897,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.