Ofertă acceptată Cumpărare directă

CE314A HP 126A CP1025/M175 LaserJet Imaging Drum (14.000 pag black, 7.000 pag color)

Număr anunț
DA22289479
Autoritate contractantă
Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312 RON
Valoare atribuită
312 RON
Data publicării
28.01.2019 11:23
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312 RON

din 312 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.