Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție de consumabile pentru imprimante( cartuse toner Lexmark și HP, unitate imagine + placă de
- Număr anunț
- DA21441744
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL KOGĂLNICEANU” DOROHOI (CUI 29084760)
- Furnizor / câștigător
- TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI RO18133662)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.747,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.747,90 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 18:55
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.747,90 RON
din 1.747,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro