Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii imprimare Scoala Petre Ghelmez
- Număr anunț
- DA21438069
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA „PETRE GHELMEZ” (CUI 24027259)
- Furnizor / câștigător
- RX ATELIER SRL (CUI RO12081050)
- Cod CPV
- 50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.529,41 RON
- Valoare atribuită
- 3.529,41 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 13:47
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 20:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.529,41 RON
din 3.529,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro