Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Ansamblu platforma/litere volumetrice/caseta mesaj “p l o i e s t i”
- Număr anunț
- DA21805599
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- HALOFLOOD SRL (CUI RO13876780)
- Cod CPV
- 45223800-4 · Asamblare si instalare de structuri prefabricate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.797,85 RON
- Valoare atribuită
- 22.797,85 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 16:16
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.797,85 RON
din 22.797,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro