Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera foto DSLR CANON EOS 200D , 24.2MP, Wi-Fi, negru + Obiectiv EF-S 18-55mm IS STM
- Număr anunț
- DA21804396
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.963,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.963,80 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 15:18
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.963,80 RON
din 1.963,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro