Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Proiector OPTOMA W334e, DLP, WXGA 1280x 800, 3700 lumeni, 22.000:1, 16:10 native, 4:3

Număr anunț
DA21799215
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.722 RON
Valoare atribuită
2.722 RON
Data publicării
20.11.2018 12:34
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.722 RON

din 2.722 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.