Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparate pontaj = accesorii

Număr anunț
DA21751481
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
ROBOMAT SRL (CUI 14945144)
Cod CPV
38700000-2 · Ceasuri de pontaj si ceasuri similare; ceasuri de parcare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.544 RON
Valoare atribuită
7.544 RON
Data publicării
15.11.2018 08:32
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.544 RON

din 7.544 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.