Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie birou calculator si fiset metalic

Număr anunț
DA21796575
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39121100-7 · Birouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
904,21 RON
Valoare atribuită
904,21 RON
Data publicării
20.11.2018 11:18
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

904,21 RON

din 904,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.