Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere si reparatii la iluminat public

Număr anunț
DA22271665
Autoritate contractantă
Comuna Oltina (CUI 6228122)
Furnizor / câștigător
ADRISIMO 27 SRL (CUI RO16400585)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.869,41 RON
Valoare atribuită
11.869,41 RON
Data publicării
23.01.2019 10:33
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.869,41 RON

din 11.869,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.