Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie afisaj digital industrial

Număr anunț
DA21807254
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
ROBOMAT SRL (CUI 14945144)
Cod CPV
39254120-4 · Ceasuri de perete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.092,44 RON
Valoare atribuită
2.092,44 RON
Data publicării
21.11.2018 08:52
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.092,44 RON

din 2.092,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.