Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucernă

Număr anunț
DA21418189
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
NOI MNG CONSTRUCT SRL (CUI RO23933246)
Cod CPV
03144000-2 · Produse agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.170 RON
Valoare finală
1.170 RON
Data publicării
09.10.2018 09:18
Data finalizării
11.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.