Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
- Număr anunț
- DA22270941
- Autoritate contractantă
- Serviciul evidenta populatiei Tecuci (CUI 17262383)
- Furnizor / câștigător
- DRAMON 99 SRL (CUI RO12267703)
- Cod CPV
- 50531200-8 · Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.780 RON
- Valoare finală
- 6.780 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 10:00
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.