Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
BENZINA FARA PLUMB
- Număr anunț
- DA21438928
- Autoritate contractantă
- COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
- Furnizor / câștigător
- SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.285,10 RON
- Valoare atribuită
- 5.236,90 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2018 14:18
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.236,90 RON
din 5.285,10 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 48,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.