Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lenjerie de pat 1 persoana

Număr anunț
DA21798235
Autoritate contractantă
COMPLEX DE SERVICII COMUNITARE PUCHENII MARI (CUI 24926450)
Furnizor / câștigător
FLUFFY WHITE MIU S.R.L. (CUI 37572702)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.990 RON
Valoare atribuită
2.990 RON
Data publicării
20.11.2018 12:04
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.990 RON

din 2.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.