Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,3% sub estimat
Frigider cu 1 usa MYRIA MY1040, 88 l, 84 cm, A+, albHard Disk Drive portabil SEAGATE Backup Plus STD
- Număr anunț
- DA21800879
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 32 (CUI 24027194)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.032,18 RON
- Valoare atribuită
- 956,55 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2018 13:26
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
956,55 RON
din 1.032,18 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 75,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.