Ofertă acceptată Cumpărare directă

Grease HD2 - 500 ml- aerosol spray

Număr anunț
DA21440571
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
Furnizor / câștigător
INTERFLON ROMANIA SRL (CUI RO19746673)
Cod CPV
24951400-9 · Grasimi si uleiuri modificate chimic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.568,04 RON
Valoare atribuită
1.568,04 RON
Data publicării
10.10.2018 15:24
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.568,04 RON

din 1.568,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.