Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Roger Covert C
- Număr anunț
- DA22287836
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- SUNCOMMUNICATION SRL (CUI RO18640924)
- Cod CPV
- 32510000-1 · Sistem de telecomunicatii fara fir (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.680 RON
- Valoare atribuită
- 133.680 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 10:13
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133.680 RON
din 133.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro