Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Orez cu lapte - desert Belriso zmeura/cirese 200g
- Număr anunț
- DA22293190
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- DELACO DISTRIBUTION SA (CUI RO11411737)
- Cod CPV
- 15833100-7 · Deserturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.980 RON
- Valoare atribuită
- 16.660 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 14:12
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.660 RON
din 15.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro