Ofertă acceptată Cumpărare directă

Seringa/Seringi 50 - 60 ml / TIP GUYON ptr alimentatie / irigatii BIOSAFE

Număr anunț
DA22293080
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.801 RON
Valoare atribuită
2.801 RON
Data publicării
28.01.2019 14:07
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.801 RON

din 2.801 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.