Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRAZICEST 50 ML, DEXAVETO, FIR DE SUTURA SERAVET USP 1, 75 M

Număr anunț
DA22292658
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
GAMMA VET IMPEX SRL (CUI RO26301805)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
713,44 RON
Valoare atribuită
713,44 RON
Data publicării
28.01.2019 13:51
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

713,44 RON

din 713,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.