Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Test rapid Helicobacter Pylori Antigen (materii fecale), kit x 25 teste ** PROMOTIE
- Număr anunț
- DA22362843
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI RO23068692)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175 RON
- Valoare atribuită
- 175 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 12:13
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
175 RON
din 175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro