Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETON GATA DE TURNARE

Număr anunț
DA21442283
Autoritate contractantă
BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA (CUI 3227149)
Furnizor / câștigător
BETON BANAT SRL (CUI RO24582720)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348 RON
Valoare atribuită
348 RON
Data publicării
11.10.2018 08:24
Termen limită
16.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348 RON

din 348 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.