Ofertă refuzată Cumpărare directă

ORFIRIL LONG 1000 mg X 50 MINICOMPR. ELIB. PREL.

Număr anunț
DA22359706
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
608,72 RON
Valoare finală
641,04 RON
Data publicării
07.02.2019 09:33
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.