Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie rechizite
- Număr anunț
- DA22289637
- Autoritate contractantă
- ARHIVA NATIONALA DE FILME (CUI 18119242)
- Furnizor / câștigător
- DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371,22 RON
- Valoare atribuită
- 547,72 RON
- Data publicării
- 28.01.2019 11:30
- Termen limită
- 02.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.01.2019 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
547,72 RON
din 371,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro