Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet consumabile medicale teste Bowie Dick -82 buc covoras antibacterian 60/90 - 25buc hexy spray
- Număr anunț
- DA21440808
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.598 RON
- Valoare atribuită
- 2.598 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 15:39
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 15:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.598 RON
din 2.598 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro