Ofertă acceptată Cumpărare directă

HALATE MEDICALE PENTRU EXAMINARE, NESTERILE, DE UNICA FOLOSINTA , marime XL

Număr anunț
DA22288110
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194 RON
Valoare atribuită
194 RON
Data publicării
28.01.2019 10:25
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194 RON

din 194 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.