Ofertă acceptată Cumpărare directă

CREMA MAINI CU GLICERINA 150ML

Număr anunț
DA22287801
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
GABROS PROD SRL (CUI RO25151912)
Cod CPV
33741000-6 · Produse de ingrijire a mainilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.728 RON
Valoare atribuită
1.728 RON
Data publicării
28.01.2019 10:11
Termen limită
02.02.2019 17:00
Data finalizării
28.01.2019 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.728 RON

din 1.728 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.