Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reabilitare si renovare monumente ale eroilor

Număr anunț
DA21800982
Autoritate contractantă
Comuna Sieu Magherus (Consiliul local Sieu Magherus) (CUI 4426972)
Furnizor / câștigător
MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
Cod CPV
45454100-5 · Lucrari de restaurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
20.11.2018 13:29
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.