Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat

Erbitux 5 mg/ml x 20 ml

Număr anunț
DA22353096
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.131,60 RON
Valoare atribuită
22.071,90 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
06.02.2019 11:28
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.071,90 RON

din 22.131,60 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 59,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.