Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat
Tevi pt Canalizare Pluviala Lunca Muresului si Alunis strada Fitcau
- Număr anunț
- DA21809742
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALUNIS (PRIMARIA ALUNIS) (CUI 4662981)
- Furnizor / câștigător
- TUBSYSTEM SRL (CUI RO14192992)
- Cod CPV
- 44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.292,65 RON
- Valoare atribuită
- 7.254,85 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2018 10:23
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.254,85 RON
din 7.292,65 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 37,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.