Ofertă acceptată Cumpărare directă

semifabricate aluminiu

Număr anunț
DA21421635
Autoritate contractantă
ELTRANS S.A. BOTOSANI (CUI RO10863041)
Furnizor / câștigător
AMARI ROMANIA SRL (CUI RO15171700)
Cod CPV
14721000-1 · Aluminiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.680 RON
Valoare atribuită
4.680 RON
Data publicării
09.10.2018 11:24
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
11.10.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.680 RON

din 4.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.